KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752048
nr 1475 2048
Kerstin Söderlind. Motiv från Södermalm, Malmgårdsvägen, Stockholm. Signerad K Söderlind, daterad -82. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:53:10
1/6 08:03:29
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer